אם אתה נמצא במצב שדורש ממך לטפל בבן משפחה חולה או סיעודי ומרגיש תסכול וחוסר אונים. אם הטיפול הופך קשה יותר ודורש תכנון עתידי. מכיוון שקשה להתמודד לבד עם הטיפול המסור והאינטנסיבי אסביר לך באיזו אופן תתרום, שיטת אניס, לך המטפל העיקרי וליקירך החולה / המטופל?

"שיטת אניס לאימון אישי" מהווה כלי עזר וסיוע לך "המטפל העיקרי" בהתמודדות עם בעיות שונות במצב הקיים, כגון, שמירה על המסגרת הרפואית של החולה / המטופל; התמודדות מול שינויים במצבים רפואיים שונים ושמירה על איכות חייו של החולה / המטופל בכל שלבי התקדמות המחלה / השיקום; יכולת תכנון של מהלכים שונים בתוך חיי המשפחה שנובעים מאיבוד יכולתו של החולה / המטופל בביצוע מטלות- נידות, היגיינה אישית, ניהול חשבונות בנק, ניהול הבית, ותחומים אחרים בחיי היום יום.

שיטת אניס מקנה לך מודעות גבהה לגבי חסמי הצלחה או מעקבי הצלחה שעשויים להפריע בביצוע המטלות שלך - "המטפל העיקרי" - למען החולה/ המטופל; למען עצמך או למען משפחתך.

שיטת אניס מסייעת לך להתמודד באפקטיביות עם המחלה / התסמונת של קרוב המשפחה בשלביה הראשונים והשונים, כולל: ארגון חיי החולה וחיי המשפחה, בהתאמה עם השינויים שצפויים להתרחש לאור השלבים של התקדמות המחלה / השיקום. כולל טיפול במצבי ניהול כעס; שיטות התבוננות למציאת פתרון לבעיות ספציפיות ועוד.

המטרה המרכזית היא: "לעבור את שלבי התקדמות המחלה / השיקום באיכות החיים הגבהה ביותר האפשרית מבחינת החולה ותוך שמירה על איכות ויציבות חיי המטפל העיקרי והמשפחה".

תהליך אימון אישי – קואוצ'ינג בשיטת אניס הוא מה שיביא אותך להשיג את מטרותיך בתהליך קצר מועד של כ-12 מפגשים, עם ליווי צמוד שלי, תמיכה והנחייה והקשבה מלאה לצרכיך.

ייחודה של שיטת אניס גם בכך שמפגשי האימון האישי מתקיימים אונליין דרך סקייפ או מסנג'ר, דבר שמותאם לחיים המודרניים, נוח ונגיש יותר, חוסך זמן רב וצורך בסידורים מיוחדים ונסיעות.

קיום של מפגשים פנים אל פנים יהיו רצויים ואפשריים בהתחלה ובסיומו של תהליך האימון וכמובן ניתן יהיה להיפגש עוד אם אתה רוצה בכך וזה תורם לך.

אימון אישי למטפלים עיקריים

של חולים ומטופלים

אבי-ווילי, אניס אימון אישי-קואוצ'ינג

054-6650169​